Zapraszamy wszystkich do udziału w wydarzeniach diecezjalnych dni ŚDM w Pawłowicach!

1. W czwartek (21 VII) w Pielgrzymowicach o godz. 11.00 Msza św. w j. włoskim z udziałem pielgrzymów z Gorizi.

2. W piątek (22 VII) Msza św. centralna o godz. 19.00 w Hali Sportwej w Jastrzębiu, której będzie przewodniczył ks. bp Marek Szkudło. Po niej koncert zespołu God`s Property

3. Centralnym punktem Dni w Diecezji będzie spotkanie na lotnisku Muchowiec w Katowicach, w sobotę (23 VII) od godz. 15.00 do 22.00. Organizatorzy informują, że dojazd samochodami osobowymi na lotnisko będzie niemożliwy ze względu na zmianę organizacji ruchu. Samochody osobowe można będzie parkować w centrum Katowic oraz na parkingach w Strefie Kultury (okolice „Spodka”), a także przy cmentarzu komunalnym (ul. Murckowska). KZK GOP uruchomi dodatkowe autobusy, które darmowo dowiozą uczestników wydarzenia na lotnisko Muchowiec, a po zakończeniu spotkania na parkingi. Będzie również możliwość skorzystania z dodatkowych darmowych pociągów Kolei Śląskich na trasie Katowice – Rybnik.

4. W niedzielę (24 VII) w kościele św. Jana Chrzciciela w Pawłowicach o godz. 11.00 Msza św.  (liturgia słowa dwujęzyczna) z udziałem grupy, którą gości nasz dekanat. A o godz. 15.30 W Jastrzębiu (parafia Miłosierdzia Bożego) Marsz dla Życia i Rodziny, po nim w Hali Sportowej widowisko muzyczne o św. Franciszku.

5. W poniedziałek (25 VII) pielgrzymi pragną się pożegnać nie tylko z rodzinami, które ich gościły ale również z naszym dekanatem i zapraszają na Mszę św. dziękczynną o godz. 11.00 do kościoła Podwyższenia Krzyża Świętego w Pawłowicach.

Zobacz szczegółowy plan pobytu Pielgrzymów w Pawłowicach!

Od 19.02.2015 40905