OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 23.09.2018 r.
XXV NIEDZIELA ZWYKŁA
_____________________________________________________________________________________

1. Dziś parafialne dożynki. Dziękujemy Bogu za tegoroczne plony i zbiory. Dziękujemy rolnikom i ich rodzinom, wszystkim producentom żywności. Dziękujemy wszystkim, służbom wspierającym rolników. Pamiętamy o zmarłych rolnikach – ojcach i matkach naszych. Przekazali wam ziemię i miłość do tej pracy a przede wszystkim wiarę w Boga i miłość do kościoła. Pozdrawiamy Rolniczą Spółdzielnię Produkcyjną „PRZYJAŹŃ”, która od ponad 50 lat pracuje na tej ziemi i daje pracę wielu ludziom. Specjalne podziękowanie dla starostów dożynek Antoniego i Jolanty Trzaskalik z rodziną za wiele trudu i starań w przygotowaniu tej uroczystości. Dziękujemy ofiarodawcom darów dożynkowych i wszystkim pracującym dla dekoracji kościoła i ołtarza.

2. NIESZPORY O 1500.

3. W czwartek o 1800 Msza Św. „szkolna”. Zapraszamy dzieci i młodzież.

4. W czwartek o 1840 katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych.

5. W sobotę wycieczka nagrodowa dla dzieci, które w ubiegłym roku szkolnym często chodziły na Mszę Św. „szkolną”. Wyjazd o 900 z parkingu przy głównych schodach.

6. Dziękujemy za prace dla czystości kościoła i za ofiarę na kwiaty parafiankom z ul. Kwiatowej 11 – 38. Elżbiecie, Małgorzacie i Annie. Zenonowi dziękujemy za koszenie traw. W tym tygodniu prosimy z ul. Owocowej 1 – 5 oraz 2 – 4.

7. W liturgii tygodnia:

• Środa – Św. Kosmy i Damiana.
  • Czwartek – Św. Wincentego
  • Piątek – Św. Wacława
  • Sobota – Św. archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

8. 20 października planujemy pielgrzymkę na Górę Św. Anny. Zapisy od dziś. Pielgrzymka dojdzie do skutku jeżeli będzie około 20 osób.

„PRACĘ RĄK NASZYCH WSPIERAJ PANIE BOŻE !”

Od 19.02.2015 55008