Msze święte

Niedziele i święta: 800, 1000

Dni powszednie: 700 lub 800 lub 1800

Spowiedź:

codziennie 30 min. przed Mszą św.

Kancelaria parafialna jest czynna:

We wtorki i piątki (oprócz pierwszego piątku miesiąca): od 1700 do 1730 oraz po Mszy Św. wieczornej (od godz. 1830).
Kancelaria mieści się w zakrystii – wejście przez kościół.

Spraw kancelaryjnych nie załatwiajmy w niedzielę!

 

Dziękuję za zrozumienie.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 19.08.2018 r. 
XX NIEDZIELA ZWYKŁA
_____________________________________________________________________________________

 

1. Dziś odbywa się pielgrzymka kobiet i dziewcząt do Matki Boskiej Piekarskiej. Dziękujemy 30 parafiankom za trud pielgrzymowania i modlitwy za nas. Przywitajmy je serdecznie po powrocie. Polecam także sanktuarium w Piekarach Śląskich w prywatnych wyjazdach. Codziennie jest tam Msza Św. o godz. 1000, a we wtorki Nowenna o godz. 1700.

2. W liturgii tygodnia:

  • Poniedziałek – Św. Bernarda.
  • Wtorek – Św. Piusa X papieża.
  • Środa – NMP Królowej.
  • Czwartek  - Św. Róży.
  • Piątek – Św. Bartłomieja.
  • Sobota – Św. Ludwika.
  • NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ.

3. Dziękujemy za prace dla czystości kościoła parafiankom z ul. Prusa i Kossak Bogumile, Izabeli, Sylwii, Anecie, Agnieszce i Małgorzacie. Za koszenie traw dziękujemy Markowi, Damianowi i Żanecie. Za oczyszczenie chodników z chwastów dziękujemy Helenie, Krystynie, Anecie, Irenie, Dariuszowi. W tym tygodniu prosimy z ul. Dąbrowskiej, Rolników, Tęczowej i Skargi.

4. Jeszcze raz serdeczne podziękowanie za 2 dni pracy w kotłowni dla nowej posadzki dla 9 parafian. Wcześniej dla tych, którzy zdemontowali zbiornik i starą instalację grzewczą. BÓG ZAPŁAĆ. Msza Święta z podziękowaniem będzie na sumie odpustowej.

5. Kolekty: dziś i za tydzień na potrzeby parafii, także na przygotowanie odpustu.

MATKO PIEKARSKA OPIEKUNKO SŁAWNA,  MÓDL SIĘ ZA NAMI.

Licznik

Dziś 43

Wczoraj 87

W tym tygodniu 43

W tym miesiącu 1044

Od 19.02.2015 67037

Kontakt

Parafia p.w. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
ul. M. Reja 11
43-252 Golasowice
tel. (032) 4723-314