OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 19.08.2018 r.
XX NIEDZIELA ZWYKŁA
_____________________________________________________________________________________

1. Dziś odbywa się pielgrzymka kobiet i dziewcząt do Matki Boskiej Piekarskiej. Dziękujemy 30 parafiankom za trud pielgrzymowania i modlitwy za nas. Przywitajmy je serdecznie po powrocie. Polecam także sanktuarium w Piekarach Śląskich w prywatnych wyjazdach. Codziennie jest tam Msza Św. o godz. 1000, a we wtorki Nowenna o godz. 1700.

2. W liturgii tygodnia:

• Poniedziałek – Św. Bernarda.
  • Wtorek – Św. Piusa X papieża.
  • Środa – NMP Królowej.
  • Czwartek  - Św. Róży.
  • Piątek – Św. Bartłomieja.
  • Sobota – Św. Ludwika.
  • NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ.

3. Dziękujemy za prace dla czystości kościoła parafiankom z ul. Prusa i Kossak Bogumile, Izabeli, Sylwii, Anecie, Agnieszce i Małgorzacie. Za koszenie traw dziękujemy Markowi, Damianowi i Żanecie. Za oczyszczenie chodników z chwastów dziękujemy Helenie, Krystynie, Anecie, Irenie, Dariuszowi. W tym tygodniu prosimy z ul. Dąbrowskiej, Rolników, Tęczowej i Skargi.

4. Jeszcze raz serdeczne podziękowanie za 2 dni pracy w kotłowni dla nowej posadzki dla 9 parafian. Wcześniej dla tych, którzy zdemontowali zbiornik i starą instalację grzewczą. BÓG ZAPŁAĆ. Msza Święta z podziękowaniem będzie na sumie odpustowej.

5. Kolekty: dziś i za tydzień na potrzeby parafii, także na przygotowanie odpustu.

MATKO PIEKARSKA OPIEKUNKO SŁAWNA,  MÓDL SIĘ ZA NAMI.

Od 19.02.2015 55008