OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 17.06.2018 r.
XI NIEDZIELA ZWYKŁA
_____________________________________________________________________________________

Dziś przeżywamy Niedzielę Powołań. Wraz z księdzem ekonomem i klerykami naszego seminarium będziemy modlić się o nowe powołania do kapłaństwa. Dziękujemy także za wszystkich kapłanów, którzy nam posługują w różnych formach życia kościelnego. Kolekta jest na nasze seminarium duchowne. O godz. 11.00. spotkanie w salce katechetycznej dla młodzieży klas 7 i 2 gimnazjum i wszystkich zainteresowanych życiem seminaryjnym. O godz. 15.00. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa w intencji kapłanów i o nowe powołania.

W czwartek Msza Święta „szkolna”. Od 17.00. adoracja i spowiedź dla dzieci wszystkich klas na zakończenie roku szkolnego.

Msza Święta w dniu zakończenia roku szkolnego o godz. 8.00. Zapraszam także nauczycieli, pracowników obsługi szkoły i rodziców.

Dziękujemy za prace dla czystości kościoła i za ofiarę na kwiaty parafianom i Parafiankom z ul. Konopnickiej /strona boiska/  i z ul. Lema, Lucynie, Beacie, Helenie i Markowi. W tym tygodniu prosimy z ul. Konopnickiej /druga strona/.

Zaproszenie na Festyn z okazji Dnia Dziecka 22.06.

Zaproszenie na turniej piłkarski 24.06. /szczegóły w specjalnych ogłoszeniach/.

W liturgii tygodnia:

• Poniedziałek  - Św. Romualda
  • Czwartek – Św. Alojzego
  • W niedzielę – Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.

Parafianom i parafiankom pielgrzymującym do Sanktuarium Św. Krzyża w miniony poniedziałek dziękuję za zakupienie klęcznika na nabożeństwa.

„PANIE POŚLIJ ROBOTNIKÓW NA SWOJE ŻNIWO ! „

Od 19.02.2015 57438