OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 03.06.2018 r.
IX NIEDZIELA ZWYKŁA
_____________________________________________________________________________________

1. Witamy w naszej parafii ks. Władysława Kolorza archidiecezjalnego duszpasterza pielgrzymów. Wygłosi homilię niedzielną i zachęci nas do pielgrzymowania.

2. Trwa oktawa Bożego Ciała. Dziś po Mszy Św. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i suplikacje.

3. Od jutra do czwartku o 1730 Nabożeństwa oktawy. Zapraszam wszystkich a dzieci młodsze do sypania kwiatków przed Najświętszym Sakramentem.

4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5. W sobotę Święto Niepokalanego Serca Maryji. Zapraszam na Msze Św. o 800 i różaniec o 830.

6. Bardzo dziękuję za przygotowanie Uroczystości Bożego Ciała. Rodzinie Piotra i Renaty Harmatiuk za przygotowanie ołtarza na Mszę Świętą. Rodzinom Paduch, Pindur, Juzyk, Paraluk, Stuchlik za przygotowanie następnych ołtarzy. Rodzicom dzieci przedszkolnych i klasy 7 za pomoc przy budowie ołtarza 2 i 3 oraz wszystkim mieszkańcom ulic Kochanowskiego i Spokojnej. Naszym strażakom za czuwanie nad bezpieczeństwem na drogach. Młodzieżowej drużynie strażackiej za poniesienie figur Matki Bożej Fatimskiej i Świętego Floriana. Wszystkim uczestnikom procesji.

7. Dziękuję także za dary na spotkanie przy ognisku i jajecznicy 21 maja i zorganizowanie tego spotkania Radzie Parafialnej i Zespołowi Charytatywnemu.

8. Dziękujemy za prace dla czystości kościoła parafiankom z ul. Kraszewskiego21 -35 i z ul. Miłosza Mirosławie, Danucie, Barbarze, Irenie, Beacie i Krystynie. Marcinowi, Mateuszowi i Grzegorzowi dziękujemy za koszenie traw. W tym tygodniu prosimy z ul. Kraszewskiego 37 – 51 i z ul. Św. Franciszka.

Od 19.02.2015 57162