Msze święte

Niedziele i święta: 800, 1000

Dni powszednie: 700 lub 800 lub 1700

Spowiedź:

codziennie 30 min. przed Mszą św.

Kancelaria parafialna jest czynna:

We wtorki i piątki (oprócz pierwszego piątku miesiąca): od 1600 do 1630 oraz po Mszy Św. wieczornej (od godz. 1730).
Kancelaria mieści się w zakrystii – wejście przez kościół.

Spraw kancelaryjnych nie załatwiajmy w niedzielę!

 

Dziękuję za zrozumienie.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 04.02.2018 r. 
V NIEDZIELA ZWYKŁA
______________________________________________________________________________________

 

1. Zapraszamy dziś na Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 1500

2. W sobotę nasza parafia ma całodzienną Adorację Najświętszego Sakramentu. Plan adoracji według ulic i słowo zachęty skierowałem do Was Drodzy Parafianie w ostatniej gazetce. Adoracja zakończy się Mszą Świętą o 1600Będzie to Liturgia Niedzielna. Dzieci i młodzież niech będą na adoracji razem z rodzicami i starszymi według godzin planu. Mam nadzieję, że w wolną sobotę będzie nas wielu na uwielbieniu Pana Jezusa.

3. W przyszłą niedzielę przypada 26 Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji będzie jeszcze Msza Święta o 1115 za chorych z udzielaniem Sakramentu Chorych i Błogosławieństwem Lourdzkim. Nieszpory Maryjne o 1500.

4. Bardzo dziękuję tym parafiankom, które zorganizowały poczęstunek dla Scholki z Brzozowic – Kamienia, która wykonała koncert kolęd w minioną niedzielę. Dziękujemy ofiarodawcom ciasta. Dziękuję naszym dzieciom – Julii Kasztelan, Sonii Plinta i Miłoszowi Bednarzowi za piękne wykonanie kolęd na swoich instrumentach.

5. Dziękuję za prace dla czystości kościoła parafiankom z ul. Orzeszkowej 20 M 11 – 18. Ewie, Joannie, Irenie, Renacie i Kacprowi. W tym tygodniu prosimy z ul. Orzeszkowej nr 16, 18, 20 m 1 – 9. 2c i 2d.

6. W liturgii tygodnia wspominamy:

  • W poniedziałek Św. Agaty dziewicy i męczennicy. W tym dniu święcimy „Chleb Św. Agaty” chroniący od ognia i pożarów.

7. Życząc dzieciom i młodzieży zdrowych i miłych ferii zapraszam na Mszę Św. w czwartek o 1700. Zapraszam specjalnie te dzieci, które nie były w minionym tygodniu na spowiedzi i Mszy Świętej.

8. Kolekty: dziś na potrzeby archidiecezji, za tydzień dla naszej parafii.

9. Bardzo polecam nasz katolicki tygodnik „Gość Niedzielny”.

             „JEZUSA UKRYTEGO MAM W SAKRAMENCIE CZCIĆ...” 

Z pieśni eucharystycznej.

Licznik

Dziś 15

Wczoraj 78

W tym tygodniu 15

W tym miesiącu 1234

Od 19.02.2015 59665

Kontakt

Parafia p.w. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
ul. M. Reja 11
43-252 Golasowice
tel. (032) 4723-314