OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 19.11.2017 r.
XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
______________________________________________________________________________________

1. Dziś w naszej archidiecezji przeżywamy Dzień Muzyki Liturgicznej. Dziękuję naszym organistom i psałterzystom za śpiewy w czasie liturgii. Proszę Drogich Parafian o korzystanie ze „Skarbca Pieśni”, aby nasze nabożeństwa były pełne uwielbienia Boga przez piękny śpiew. W zakrystii można kupić „Skarbce” zwykłe i z dużym drukiem.

2. O 1500 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

3. W czwartek Msza Św. „szkolna”. Zapraszam wszystkie dzieci, tym razem specjalne zaproszenie dla klas 4, 5, 6 i 7.

4. W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Ostatnia niedziela Roku Liturgicznego.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła parafiankom z ul. Kochanowskiego Ewie i Małgorzacie. W tym tygodniu prosimy z ul. Norwida i Asnyka.

6. Dzieci, które były często na Nabożeństwach Różańcowych i oddały plansze zgłoszą się do zakrystii po nagrody.

7. Plan kolędy jest już w gablotkach. Będzie wydrukowany w nowej gazetce za tydzień.

8. W liturgii tygodnia:

• Poniedziałek – Św. Rafała Kalinowskiego
  • Wtorek – wspomnienie ofiarowania NMP
  • Środa – Św. Cecylii patronki muzyki kościelnej.

9. Kolekty: dziś na potrzeby archidiecezji, za tydzień dla naszej parafii.

"POWRÓCIŁ PAN I ZACZĄŁ ROZLICZAĆ SIĘ ZE SWOIMI SŁUGAMI”

Od 19.02.2015 55008