Maryjoprowadz nativityof

Przy żłóbku Pana w Betlejemie, zbieramy się co roku…" słowa jednej ze współczesnych kolęd wyrażają treść naszego spotkania w te wyjątkowe dni. Przeżyliśmy szczególny w swoim klimacie wieczór wigilijny. Mam nadzieję, że umocnił nasze więzy rodzinne i społeczne. Modlitwa i Słowo Boże ukazało nam dobroć Boga, który dał nam Swego Syna, Księcia Pokoju. Niech ten pokój zapanuje w Waszych sercach, domach, miejscach pracy, na polskich ulicach i w każdym miejscu, gdzie toczy się nasze życie. Przyjmijcie moje najgorętsze życzenia świąteczne i noworoczne. Niech Boże Dziecię pobłogosławi każdego i każdą z Was. Także Waszych świątecznych gości oraz braci i siostry kościoła Ewangelicko - Augsburskiego wraz z ich pasterzem, pastorem Marcinem Makulą. Pozdrawiam także tych, którzy zagubili drogę do naszego Betlejem z nadzieją, że zobaczą także betlejemską gwiazdę, która zaprowadzi ich do Chrystusa.

Od 19.02.2015 52228