Msze święte

Niedziele i święta: 800, 1000

Dni powszednie: 700 lub 800 lub 1800

Spowiedź:

codziennie 30 min. przed Mszą św.

Kancelaria parafialna jest czynna:

We wtorki i piątki (oprócz pierwszego piątku miesiąca): od 1700 do 1730 oraz po Mszy Św. wieczornej (od godz. 1830).
Kancelaria mieści się w zakrystii – wejście przez kościół.

Spraw kancelaryjnych nie załatwiajmy w niedzielę!

 

Dziękuję za zrozumienie.

Maryjo-prowad Narodzenie-NMP W.Post Wielki-Post

krakow2016 logo 644x3201ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY KRAKÓW 2016

„BŁOGOSŁAWIENI MIŁOSIERNI, ALBOWIEM ONI MIŁOSIOERDZIA DOSTĄPIĄ” ( Mt 5.7)

Światowe Dni Młodzieży to nie festiwal lub igrzyska olimpijskie. To wydarzenie wiary i cenny dar nie tylko dla młodych, ale dla wszystkich ludzi dobrej woli. To spotkanie z Jezusem Chrystusem, który jest sensem ludzkiego istnienia. To wydarzenie uczy wszystkich, że Ewangelia jest nadal aktualna. Zachęcamy więc wszystkich do uczestnictwa – za pośrednictwem mediów. Niestety nie będziemy gościć młodych w rodzinach parafii. Zbyt mało ich przyjeżdża. Jednak obawy o bezpieczeństwo wpłynęły na decyzję pozostania w domu. Wielka szkoda. Bardzo dziękujemy rodzinom naszej parafii za chęć przyjęcia młodych. Dziękuję za otwarte serce i dom. Tym bardziej my wszyscy, Polacy, katolicy , trwajmy we wspólnocie modlitwy i słuchania papieża Franciszka w czasie celebracji Mszy Świętych i innych nabożeństw. Zachęcam bardzo naszą młodzież, aby w tych dniach gromadziła się przed telewizorami, czy przez Internet przeżywała treści modlitw, śpiewów i świadectw wiary młodzieży zgromadzonej w Krakowie.

  • W piątek 29.07 będzie Droga Krzyżowa na krakowskich Błoniach. Główny temat to rozważanie Miłosierdzia Bożego, jakie płynie ze zbawczego dzieła Jezusa Ukrzyżowanego. Krzyż poniesie młodzież z różnych krajów.
  • Wieczorem 30 lipca początek czuwania na Polach Miłosierdzia w Brzegach między Krakowem a Wieliczką.
  • Niedzielna Eucharystia zakończy całonocne czuwanie. Młodzi spotkają Jezusa Miłosiernego w Sakramentach Pokuty i Eucharystii oraz w osobie świadków miłosierdzia : Św. papieża Jana Pawła II i Św. siostry Faustyny. Zostaną posłani, aby być apostołami miłosierdzia w świecie, w krajach do których wrócą.

Módlmy się wszyscy w tych intencjach. To wielkie dni łaski i radości.

Licznik

Dziś 0

Wczoraj 37

W tym tygodniu 91

W tym miesiącu 1306

Od 19.02.2015 62659

Kontakt

Parafia p.w. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
ul. M. Reja 11
43-252 Golasowice
tel. (032) 4723-314